شوکه کننده ترین بلاک باستری بود که تا حالا دیدم پایان غم انگیز و تلخی داشت

در واقع میشه این جور گفت که از پایان حماسی و احساسی خوبی برخوردار بود

بیشتر از اینکه دچار غم بشیم حس سردرگمی و ناامیدی شخصیت های باقیمونده رو خواهید داشت

در پایان شما هم یک بازمانده از ویرانه های یک فیلم بزرگ خواهید بود که دچار خماری شدید

مثل سریال گیم اوف ترونز خیلی از شخصیت ها رو از لب تیغ گذروند بدون هیچ گونه رحم و گذشتی

سکانس های اخر فیلم رو با بهت نگاه میکردم باور نمی شد مارول خیلی راحت داره

بسیاری از قهرمانانش رو سلاخی میکنه شخصیت هایی که در دنیای سینمایی مارول بسیار پرطرفدار

و پولساز هستند و هرکدوم فیلم مستقل و داستانی مجزایی دارند سلاخی کردن این همه کاراکتر

دل و جرات بسیار و هوشمندی و اینده نگری پر ریسکی رو نیاز داره مطمنا برنامه خاصی برای دنیای اونجرز دارند

از سال دو هزار هشت میلادی بود که مارول فاز جدید فیلم های قهرمانانه خودش رو با هالک شگفت انگیز

و ایرون من شروع کرد نزدیک به ده سال طول کشید تا انتظار و کنجکاوی تمام فیلم دوستان مخصوصا طرفداران مارول

برای اشنایی  ودیدن روی ماه سیاه تانوس در دنیای مارول به سر برسه

شخصیتی که تا قسمت اول انتقامجویان شناخت زیادی ازش نداشتیم و گمنام بود

ولی به یکباره تمام  دنیای سینمایی مارول با حضور همه قهرمانانش رو بهم پیوند میده

واقعا میشه گفت ارزش اینهمه وقت و زمان رو داشت حس کنجکاوی و خواستن طرفداران مارول در این فیلم به خوبی برطرف میشه

تانوس به اون وحشت و پلیدی که گفته شده بود و هیچ رحمی برای رسیدن به هدفش نداره

بدمن ترین شخصیتی که در دنیای سینما دیدم جوکر هیث لجر بود الان دومین بدمن رو میشه تانوس جاش برولین دونست

واقعا انتخاب به جا و درستی بود اوایل از این انتخاب سرخورده شده بودم ولی الان دقیقا میدونم اشتباه کردم

درسته تمام شخصیت تانوس با جلوه های ویژه کامپیوتری ساخته شده ولی بازی و استاپ موشن این بر عهده جاش برولین بود

صدای برولین در و روح و حرکات تانوس وجود داره،تاثیر گذاره و شما هیچ وقت این حس که این کاراکتر با ریانه ساخته شده رو نخواهید داشت

همه چیز این فیلم عالی بود کارگردانی عالی ،بازی های درخشان،جلوه های ویژه بزرگ و دیدنی،موسیقی متن عالی

و بیش از همه اون چیزی که باعث شد نزدیک به دو ساعت از دیدن این فیلم لذت ببرم بر عکس تمام بلاک باسترها

این بود که این فیلم فیلمنامه و داستان نسبتا خوبی و قابل قبولی داشت نمیشه زیاد ازش ایراد گرفت خیلی خوب بود

برادران روسو نشون دادن خوره و متخصص ساختن فیلم های پرهزینه با پتانسیل بالای پولسازی و جذابیت هستند

کنترل و بکارگیری اینهمه شخصیت و کاراکتر کار هر کسی نیست 

و هر کارگردانی نمی تونه از ویژگی و تیغ دو لبه به خوبی استفاده کنه

هر یک از شخصیت ها فیلم های جداگانه ای دارند دوست و دشمنان خاص خودشون رو دارند

قرار گرفتن و یکسان سازی داستان برای استفاده از تمام شخصیت های موجود در این فیلم کار اسونی نیست و به راحتی شدنی نیست

چیزی نزدیک به ده سال و ساخت بیست فیلم به علاوه چند مشت دلار ناقابل نیازه تا به این داستان این فیلم برسید

وقتی موسیقی متن پایانی فیلم رو گوش میکردم ریتم موزیک برام اشنا بود فکر میکنم

کپی برابر اصلی از رامین جوادی بود دقیقا حس میکردم اهنگ Hold the Door  گوش میدم دقیقا نمیدونم

اگر طرفدار فیلم های تخیلی و قهرمانانه هستید از دیدن این فیلم لذت خواهید برد شک نکنید

اگر با دید منفی و بی انگیزه ای این فیلم رو ببینید در پایان این حس رو خواهید داشت که یک فیلم سرگرم کننده دیدید

ارزش وقت گذاشتن رو داشته و نسبت به خیلی از فیلم های بی سرو ته تجاری بهتر و جذاب تر بوده

این فیلم رو با بهترین کیفیت ممکن صدا و تصویر تماشا کنید جلوه های ویژه چشم نوازی داره

مارول استودیو برای ساخت این فیلم سنگ تمام گذاشته و خوب هم پول در اورده نوش جونش باشه

امیدورام دی سی کمپانی هم پس از دیدن این فیلم به خودش بیاد و انتخاب های بهتر و دیدنی تر داشته باشه

من به این فیلم نه میدم

از دیدن این فیلم بسی لذت بردم 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها